Hakkımızda

Hakkımızda

Fikirleri sanat eserlerine dönüştürüyoruz.

2000 yılında Anadolu yakası Sultanbeyli'de kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Sultanbeyli/Merkez’de 500 m2 alanına kurulu merkezinde 12 kişilik konusunda uzman ekibi, ve araç filosu ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.
Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açık Hava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.

Vizyonumuz

Açık Hava sektöründe , her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.

Misyonumuz

Torul Reklam açık hava reklamda başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak, Kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak, Sektörel yenilikleri yakından takip etmek ve en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak , Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.